Pokażmy, że to wielkie serce nadal bije!

11.09.2021r. Ledwo rok szkolny się zaczął a nasze dzieci już artystami. Popisy dożynkowe – film 1, film 2, film 3

24.08.2021r.

Wytyczne do pracy palcówek ZS-P

18.08.2021r.

Spotkania integracyjne dla nowo przyjętych dzieci: 26 sierpnia o godzinie 10:00 i 30 sierpnia o godzinie 10:00. Zebranie dla rodziców dzieci rozpoczynających edukację przedszkolną 26 sierpnia o godzinie 16:30 w auli przy zielonym budynku (wejście przez zielony budynek).

17.08.2021r.

Listy grup dzieci zostaną opublikowane 17 sierpnia. Rodzice dzieci rozpoczynających edukację przedszkolną – spotkania integracyjne dla Waszych dzieci odbędą się w ostatnim tygodniu sierpnia. Planujemy dwa dni takich spotkań. Szczegóły oczywiście na stronie internetowej. W ostatnim tygodniu odbędą się również zebrania dla rodziców całego przedszkola.

15.04.2021r.

Od poniedziałku, 19 kwietnia przedszkole wznawia swoją normalną działalność. Autobusy ruszają na trasy według rozkładu dla miesięcy parzystych.

A w galerii…….. Koniecznie zajrzyjcie 🙂

28.3.2021r.

Link do strony z treścią nieopublikowanego rozporządzenia MEiN w sprawie czasowego zamknięcia żłobków, przedszkoli i szkół. (W piątek treść byłą inna). Zawieszenie pracy stacjonarnej przedszkoli do 11 kwietnia – Ministerstwo Edukacji i Nauki – Portal Gov.pl (www.gov.pl)

26.03.2021r.

Zgodnie z decyzją rządu, od 29 marca 2021 r przedszkole będzie zamknięte.

Proszę zaglądać na strony grup swoich pociech. Będziemy zamieszczali tam informacje o istotnych dla grupy sprawach. Wiem, że macie Państwo potworzone konta na Messengerze i służą one wam do kontaktów z wychowawcami. Uważam jednak, że zbyt wiele kanałów kontaktowych utrudni przekazywanie wiadomości. Dlatego sprawy ogólne dotyczące konkretnej grupy opisywać będziemy w ich zakładce.

Szanowni Państwo. W trosce o bezpieczeństwo Waszych dzieci zmuszony jestem do ograniczenia funkcjonowania przedszkola w piątek, 5 marca. W przedszkolu będzie obecna w zasadzie tylko pani Joanna. Może przyjdzie już pani Natalia, ale mimo wszystko jest to zbyt mało aby zapewnić kompletne zajęcia wszystkim grupom. Dlatego bardzo proszę o zapewnienie opieki dzieciom na piątek i nie posyłanie dzieci do przedszkola. Od poniedziałku wszystko powinno wrócić do normy. Nie będzie tylko pani Ani. Proszę o zrozumienie tej sytuacji.

Szanowni Państwo. We wtorek, 22 grudnia odwóz dzieci o godzinie 11:35. W środę, 23 i czwartek 24 dowozów nie będzie. W czwartek, 24 grudnia przedszkole czynne będzie do godziny 13:00.