A w galerii…….. Koniecznie zajrzyjcie 🙂

28.3.2021r.

Link do strony z treścią nieopublikowanego rozporządzenia MEiN w sprawie czasowego zamknięcia żłobków, przedszkoli i szkół. (W piątek treść byłą inna). Zawieszenie pracy stacjonarnej przedszkoli do 11 kwietnia – Ministerstwo Edukacji i Nauki – Portal Gov.pl (www.gov.pl)

26.03.2021r.

Zgodnie z decyzją rządu, od 29 marca 2021 r przedszkole będzie zamknięte.

Proszę zaglądać na strony grup swoich pociech. Będziemy zamieszczali tam informacje o istotnych dla grupy sprawach. Wiem, że macie Państwo potworzone konta na Messengerze i służą one wam do kontaktów z wychowawcami. Uważam jednak, że zbyt wiele kanałów kontaktowych utrudni przekazywanie wiadomości. Dlatego sprawy ogólne dotyczące konkretnej grupy opisywać będziemy w ich zakładce.

Szanowni Państwo. W trosce o bezpieczeństwo Waszych dzieci zmuszony jestem do ograniczenia funkcjonowania przedszkola w piątek, 5 marca. W przedszkolu będzie obecna w zasadzie tylko pani Joanna. Może przyjdzie już pani Natalia, ale mimo wszystko jest to zbyt mało aby zapewnić kompletne zajęcia wszystkim grupom. Dlatego bardzo proszę o zapewnienie opieki dzieciom na piątek i nie posyłanie dzieci do przedszkola. Od poniedziałku wszystko powinno wrócić do normy. Nie będzie tylko pani Ani. Proszę o zrozumienie tej sytuacji.

Szanowni Państwo. We wtorek, 22 grudnia odwóz dzieci o godzinie 11:35. W środę, 23 i czwartek 24 dowozów nie będzie. W czwartek, 24 grudnia przedszkole czynne będzie do godziny 13:00.

I dalsze wiadomości. Rozkład jazdy od poniedziałku:

Malankowo 1 – 6:53

Malankowo 2 – 6:55

Chrusty 1 – 6:58

Chrusty świetlica – 7:00

Malankowo 3 – 7:04

Pniewite szkoła – 7:08

Kornatowo PKP – 7:12

Buczkowizna – 7:15

Mgoszcz 1 – 7:20

Mgoszcz DPS – 7:23

Mgoszcz PKS – 7:28

Dąbrówka – 7:32

Strucfoń – 7:40

Lipienek centrum – 7:45

7 listopada 23:00 Podane wcześniej godziny są nieaktualne. Zaktualizujemy je i jutro (w niedzielę) podam do wiadomości. Za utrudnienia przepraszam.

Odwóz dzieci od godziny 12:50 w odwrotnej kolejności
Oczywiście, jest to planowany rozkład. Życie zweryfikuje jego trafność.