Zespół Szkolno-Przedszkolny
w Lisewie

Masz pytania? Zadzwoń

56 676 79 16

Rok szkolny 2022/2023


Święto Niepodległości. Podsumowanie konkursu “Polskie Symbole Narodowe”

film

Rok szkolny 2021/2022


SPARTAKIADA

25 maja odbyła się „Spartakiada- zdrowo i sportowo” w ramach projektu „Grunt to rodzina” sfinansowana ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030.  Dzieci z wielką radością i zaangażowaniem uczestniczyły w rozgrywkach sportowych. Korzystały również z okazji by zrobić sobie bajkowy makijaż. Był też zdrowy poczęstunek w postaci truskawek, jabłek, ogórków, rzodkiewek, winogron. Liczyła się radość i zabawa. Na koniec nastąpiło wręczenie nagród za udział w konkursie plastycznym pt. „Sport to zdrowie”.

Konkurs plastyczny
SPORT TO ZDROWIE

AKCJA CHARYTATYWNA

„Mikołajowa paczka dla kotka i psiaczka”

W naszym przedszkolu została zorganizowana zbiórka potrzebnych rzeczy dla podopiecznych Ośrodka opieki nad zwierzętami w Grudziądzu. Akcja charytatywna miała uświadomić dzieciom, jak ważna jest bezinteresowna pomoc i zwrócić uwagę na potrzeby schronisk, szczególnie podczas zimowego okresu.

Przez cały miesiąc dzieci przynosiły do przedszkola karmy suche i mokre dla kotów i psów, zabawki, smycze oraz koce na zimowe dni. Zebraliśmy tego naprawdę sporo, bo każdy z nas chciał być Mikołajem i sprawić radość braciom mniejszym

Wszystkie zebrane produkty zostały zawiezione do Ośrodka 5 grudnia, czyli dzień przed Mikołajkami. Pracownicy bardzo dziękowali w imieniu przebywających tam zwierząt i takie też podziękowania zamieścili na swoim Facebooku.

Wszystkim dzieciom i ich rodzicom, którzy wzięli udział w tej akcji składam serdeczne podziękowania ♥♥♥ – Justyna Liszaj.

10.11.2021r. Akademia przygotowana przez grupy dzieci sześcioletnich.

A tutaj film.


Panie zrobiły nam niespodziankę 🙂

Podobno Chłopaki rządzą (ha ha ha).


Rok szkolny 2020/2021


27.03.2021 r.

Uczymy się pomagać od najmłodszych lat! Teraz pomagamy naszemu starszemu koledze 🙂 On jest bardzo chory. Wrzucajcie razem z nami nakrętki do serduszka.


HELLO!

Motylki, Pszczółki, Zajączki i Żabki   z naszego przedszkola rozpoczęły naukę języka obcego.  Dzieci uczą się języka angielskiego przez zabawę, reagowanie w sytuacjach życia i polisensorycznie, czyli wszystkimi zmysłami. Każdy temat zilustrowany jest piosenką, rymowanką lub historyjką. Wielokrotnie stosujemy zabawy ruchowe, muzyczne i teatralne. Dzięki temu nauka odbywa się naturalnie i bez większego wysiłku dziecka. Nie dziwmy się więc, gdy na pytanie: “Co robiiłaś/eś na angielskim?”dziecko odpowie nam: “Bawiłam/em się!”

Sylwia Szydłowska

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.
Skip to content