Organizacja lekcji w dniu 22 grudnia:

Nr lekcjiGodziny rozpoczęcia i zakończenia
1.8:00 – 8:20
2.8:30 – 8:50
3.9:00 – 9:20
4.9:30 – 9:50
5.10:05 – 10:25
6.10:40 – 11:00
7.11:15 – 11:35
odwóz uczniów

Święta w tym roku z powodu pandemii będą miały z pewnością inny wymiar niż zazwyczaj. Dla osób hospitalizowanych, których nie można odwiedzać to szczególnie trudny czas. Dlatego uczniowie klasy 8a postanowili przygotować witraże, które będą zdobić okna Hospicjum „Światło” w Toruniu oraz „Florencja II” w Świeciu. P. Kłos.

TAKA SUPER INFORMACJA DOTARŁA DO NAS.

Bożena Taglewska

Szanowni Państwo,

w imieniu Empiku z całego serca gratuluję wygranej w konkursie na materiał video 1000 powodów, by czytać!

Ogromnie nas cieszy i daje mnóstwo pozytywnej energii fakt, że idea naszego konkursu i starania o nagrody do szkolnej biblioteki jednoczą całą lokalną społeczność – dzieci, nauczycieli oraz rodziców. Jesteśmy pod wielkim wrażeniem przygotowania filmiku zachęcającego do głosowania. Rap w wykonaniu Państwa uczniów będziemy wspominać jeszcze baaardzo długo 😊.

Terminy dostarczenia nagród w postaci czytników e-booków będziemy umawiać z Państwem indywidualnie po Nowym Roku.

Dodatkowo, oprócz czytników otrzymacie Państwo pudło książek do szkolnej biblioteki 😊.

Raz jeszcze gratuluję i trzymam kciuki za powodzenie w kolejnej edycji konkursu 1000 powodów, by czytać.

W przypadku ewentualnych pytań, jestem do Państwa dyspozycji.

Proszę pozdrowić od nas uczniów!

Tak należy świętować!

Szanowni Państwo. 14 października tradycyjnie zwany Dniem Nauczyciela jest dniem wolnym od zajęć. Dotychczas spotykaliśmy się z uczniami na uroczystym apelu i w klasach. W obecnej sytuacji zmuszeni jesteśmy odwołać te spotkania. Informuję zatem, że w dniu 14 października żadnych spotkań nie będzie. Nie będą również kursowały autobusy szkolne.

Pozdrawiam Was i życzę zdrowia i unikania skupisk ludzkich. Jak na razie mieszkańcom naszej gminy udaje się uniknąć zakażenia. Zasłaniajmy nos i usta (nie brodę ;)).

Tutaj grupujemy informacje o dobrowolnych ubezpieczeniach dzieci.

Oferta GENERALI – KLIKNIJ 1, KLIKNIJ 2

Informacje i dokumenty AVIVY – w sekretariacie szkoły (zielony budynek)

Inna propozycja – KLIKNIJ,

Ogólnopolska akcja #sadziMY

Starostwo Powiatowe w Chełmnie informuje, że w piątek 18 września 2020 r. za budynkiem Starostwa Powiatowego w Chełmnie będzie można bezpłatnie odebrać sadzonki drzew w ramach ogólnopolskiej akcji #sadziMY.

Podczas akcji mieszkańcy naszego powiatu mogą otrzymać i posadzić drzewo i tym samym mieć osobisty wkład w środowisko przyrodnicze.

Rozkład jazdy w zakładce dokumenty.