Zespół Szkolno-Przedszkolny
w Lisewie

Masz pytania? Zadzwoń

56 676 79 16

Aktualności


Organizacja lekcji w dniu 22 grudnia:

Nr lekcjiGodziny rozpoczęcia i zakończenia
1.8:00 – 8:20
2.8:30 – 8:50
3.9:00 – 9:20
4.9:30 – 9:50
5.10:05 – 10:25
6.10:40 – 11:00
7.11:15 – 11:35
odwóz uczniów

Święta w tym roku z powodu pandemii będą miały z pewnością inny wymiar niż zazwyczaj. Dla osób hospitalizowanych, których nie można odwiedzać to szczególnie trudny czas. Dlatego uczniowie klasy 8a postanowili przygotować witraże, które będą zdobić okna Hospicjum „Światło” w Toruniu oraz „Florencja II” w Świeciu. P. Kłos.


TAKA SUPER INFORMACJA DOTARŁA DO NAS.

Bożena Taglewska

Szanowni Państwo,

w imieniu Empiku z całego serca gratuluję wygranej w konkursie na materiał video 1000 powodów, by czytać!

Ogromnie nas cieszy i daje mnóstwo pozytywnej energii fakt, że idea naszego konkursu i starania o nagrody do szkolnej biblioteki jednoczą całą lokalną społeczność – dzieci, nauczycieli oraz rodziców. Jesteśmy pod wielkim wrażeniem przygotowania filmiku zachęcającego do głosowania. Rap w wykonaniu Państwa uczniów będziemy wspominać jeszcze baaardzo długo 😊.   

Terminy dostarczenia nagród w postaci czytników e-booków będziemy umawiać z Państwem indywidualnie po Nowym Roku.

Dodatkowo, oprócz czytników otrzymacie Państwo pudło książek do szkolnej biblioteki 😊.

Raz jeszcze gratuluję i trzymam kciuki za powodzenie w kolejnej edycji konkursu 1000 powodów, by czytać.

W przypadku ewentualnych pytań, jestem do Państwa dyspozycji.

Proszę pozdrowić od nas uczniów!

https://drive.google.com/file/d/12qOFy4pX4YMw39baryKnhH5PQov05sHP/view?usp=sharing

Tak należy świętować!


Szanowni Państwo. 14 października tradycyjnie zwany Dniem Nauczyciela jest dniem wolnym od zajęć. Dotychczas spotykaliśmy się z uczniami na uroczystym apelu i w klasach. W obecnej sytuacji zmuszeni jesteśmy odwołać te spotkania. Informuję zatem, że w dniu 14 października żadnych spotkań nie będzie. Nie będą również kursowały autobusy szkolne.

Pozdrawiam Was i życzę zdrowia i unikania skupisk ludzkich. Jak na razie mieszkańcom naszej gminy udaje się uniknąć zakażenia. Zasłaniajmy nos i usta (nie brodę ;)).


Tutaj grupujemy informacje o dobrowolnych ubezpieczeniach dzieci.

Oferta GENERALI – KLIKNIJ 1, KLIKNIJ 2

Informacje i dokumenty AVIVY – w sekretariacie szkoły (zielony budynek)

Inna propozycja – KLIKNIJ,


Ogólnopolska akcja #sadziMY

Starostwo Powiatowe w Chełmnie informuje, że w piątek 18 września 2020 r. za budynkiem Starostwa Powiatowego w Chełmnie będzie można bezpłatnie odebrać sadzonki drzew w ramach ogólnopolskiej akcji #sadziMY.

Podczas akcji mieszkańcy naszego powiatu mogą otrzymać i posadzić drzewo i tym samym mieć osobisty wkład w środowisko przyrodnicze.

Rozkład jazdy w zakładce dokumenty.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.
Skip to content