Zespół Szkolno-Przedszkolny
w Lisewie

Masz pytania? Zadzwoń

56 676 79 16

Procedury organizacji pracy szkoły od 18 stycznia 2021 r.

Dowozy będą się odbywały według rozkładu listopadowego (miesiąc nieparzysty). Konkretne godziny w zakładce “Dokumenty”. Zmiana, o której pisałem wczoraj polegać będzie na tym, że dzieci otrzymają bilety miesięczne na przejazd do przedszkola i z powrotem. Sprawa jest w toku, więc nie umiem Wam powiedzieć jak to w szczegółach będzie wyglądało. Nikt z poza grupy mającej zgodę na jazdę nie będzie mógł jeździć autobusem. Nie będzie to już “autobus szkolny” tylko kursowy. Będą się odbywały od czasu do czasu kontrole tych biletów. Kontroli dokonywać będą pracownicy Urzędu Marszałkowskiego.


Nadal obowiązuje poniższe zarządzenie. Pracujemy w taki sposób, w jaki zakończyliśmy przed świętami. Nastąpią pewne zmiany w organizacji dowozów, ale szczegóły podam rodzicom piątek, 15 stycznia. Szczegóły te wyślę również na platformie LIBRUS.


Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.
Skip to content