UCZNIOWIE KLASY 8A POTRAFIĄ!!!

Oto dyplom jaki otrzymali za działalność patriotyczną. Zobaczcie sami:

Nasi Uczniowie pokazali, że zależy im na sprawdzeniu swoich umiejętności. W pierwszym dniu próbnego egzaminu frekwencja prawie 100%! Brawo!

Zgodnie z zapowiedzią, 16, 17 i 18 lutego odbędą się próbne egzaminy dla klas ósmych. Rozkład czasowy taki jak podczas prawdziwego egzaminu.

Proszę wszystkich o wyrobienie sobie legitymacji szkolnych (kto jeszcze nie ma). Dojeżdżający uczniowie MUSZĄ mieć je przy sobie. Dowożący jeszcze nie określił się w sprawie biletów miesięcznych. Od 1 lutego rozkład jazdy według miesięcy parzystych.

Święta w tym roku z powodu pandemii będą miały z pewnością inny wymiar niż zazwyczaj. Dla osób hospitalizowanych, których nie można odwiedzać to szczególnie trudny czas. Dlatego uczniowie klasy 8a postanowili przygotować witraże, które będą zdobić okna Hospicjum „Światło” w Toruniu oraz „Florencja II” w Świeciu. P. Kłos.

TAKA SUPER INFORMACJA DOTARŁA DO NAS.

Bożena Taglewska

Szanowni Państwo,

w imieniu Empiku z całego serca gratuluję wygranej w konkursie na materiał video 1000 powodów, by czytać!

Ogromnie nas cieszy i daje mnóstwo pozytywnej energii fakt, że idea naszego konkursu i starania o nagrody do szkolnej biblioteki jednoczą całą lokalną społeczność – dzieci, nauczycieli oraz rodziców. Jesteśmy pod wielkim wrażeniem przygotowania filmiku zachęcającego do głosowania. Rap w wykonaniu Państwa uczniów będziemy wspominać jeszcze baaardzo długo 😊.

Terminy dostarczenia nagród w postaci czytników e-booków będziemy umawiać z Państwem indywidualnie po Nowym Roku.

Dodatkowo, oprócz czytników otrzymacie Państwo pudło książek do szkolnej biblioteki 😊.

Raz jeszcze gratuluję i trzymam kciuki za powodzenie w kolejnej edycji konkursu 1000 powodów, by czytać.

W przypadku ewentualnych pytań, jestem do Państwa dyspozycji.

Proszę pozdrowić od nas uczniów!

Tutaj grupujemy informacje o dobrowolnych ubezpieczeniach dzieci.

Oferta GENERALI – KLIKNIJ 1, KLIKNIJ 2

Informacje i dokumenty AVIVY – w sekretariacie szkoły (zielony budynek)

Inna propozycja – KLIKNIJ,