Zespół Szkolno-Przedszkolny
w Lisewie

Masz pytania? Zadzwoń

56 676 79 16

Aktualności


ROK SZKOLNY 2023 / 2024


GŁOSUJCIE!
Od: Jakub Handke | WaszaEdukacja jakubhandke@waszaedukacja.pl
Wysłane: piątek, 17 listopada 2023 11:44
Do: zsp_lisewo@outlook.com zsp_lisewo@outlook.com
Temat: plebiscyt PODSTAWOWA SZKOŁA ROKU 2024!

Dzień dobry, uprzejmie informuję, że w dniu dzisiejszym rozpoczął się plebiscyt „PODSTAWOWA SZKOŁA ROKU 2024”, w którym Państwa placówka bierze udział.

Jest to nowa inicjatywa, mająca na celu wyróżnienie najwybitniejszych placówek edukacyjnych w kraju, powiatach oraz województwach. Wybór zwycięskiej szkoły odbywa się na podstawie głosowania, w którym udział biorą uczniowie, nauczyciele oraz rodzice.

Głosowanie jest darmowe i odbędzie się od 15 listopada 2023 roku do 10 stycznia 2024 roku.

Nagrodą dla trzech najlepszych szkół w danym województwie jest znak jakości „Podstawowa Szkoła Roku 2024” oraz konto premium na portalu WaszaEdukacja.pl.

Serdecznie zachęcam do przekazania tej istotnej informacji swoim uczniom oraz do wzięcia udziału w głosowaniu.

Plebiscyt dostępny jest pod adresem: https://waszaedukacja.pl/szkola-roku/szkoly-podstawowe/kujawsko-pomorskie/chelminski

serdecznie pozdrawiam Jakub Handke


Dzień postaci z bajek w wykonaniu nauczycieli: „RZEPKA” według J. Tuwima w wykonaniu NAUCZYCIELI ZSP w LISEWIE z okazji DNIA POSTACI Z BAJEK. – YouTube


Nasze G_Durki podczas koncertu z okazji Święta Odzyskania NIepodległości.

Filmy dostępne są tutaj: Film1; Film2; Film3


10 listopada w naszej szkole (przegląd z dźwiękiem tutaj (S.Szydłowska))

Wspólne zaśpiewanie Hymnu TUTAJ

klasy 1-3

klasa 4a

klasa 4b

klasa 5a

klasa 5b

klasa 6a

klasa 6b

klasa 7a

klasa 7b

klasa 8

Nauczyciele

Pan Krzysztof Sobczyk


Dyniowy Master Chef. Fotorelacja w galerii.

27 października w klasach 1-3 obchodziliśmy Święto Dyni. Tego dnia wszyscy uczniowie byli ubrani w pomarańczowe elementy garderoby lub przebrani za dynie.
Ale najfajniejszym punktem tego dnia był DYNIOWY MASTER CHEF.

Mali kucharze przygotowali rozmaite potrawy z dynią w roli głównej. Wybór Dyniowego Master Chefa był naprawdę wysoki.

Ostatecznie zwycięzcami okazali się:

  1. miejsce Iga Chojnacka kl. 1a
  2. miejsce Szymon Osuch kl. 2b
  3. miejsce Dawid Klafczyński kl. 2a

      Wyróżnienie Weronika Tyrakowska kl. 2a

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy. Od tej pory dynia na pewno częściej będzie gościła w naszym menu.

N. Brzozowska

J. Kruk


Przypominam, że poniedziałek i wtorek to dni dodatkowo wolne od zajęć.


Uczniowie i rodzice. Sprawdzajcie wiadomości na LIBRUSIE. Obecnie trwa wysyłanie adresów kont uczniów i haseł do pierwszego logowania w serwisie. W ramach konta każdy uczeń ma bezpłatny dostęp do serwicu OFFICE 365. Ponadto zabezpieczoną skrzynkę e-mail, kontakty z każdym uczniem klasy i nauczycielami.


Wczoraj, 16.10, nasi uczniowie udali się na arcyciekawą wycieczką. Poniżej fotorelacja.


We wtorek odbyło się otwarcie drogi, a dzisiaj otwarto NASZE, lisewskie Miasteczko Ruchu Drogowego. Przysłowiowym „gwoździem” programu był ROGATEK! Nie mogło też zabraknąć Brygady RR czyli Rady Rodziców.

A tutaj jest video z pierwszego przejazdu.


Po sześciu latach oddano dzisiaj do użytku drogę przecinającą Lisewo.Trójka naszych uczniów wzięła udział w przecięciu wstęgi.


W zasadzie informacje otrzymaliście, ale przypomnę, że 12 września o godzinie 16:30 odbędzie się plenarne spotkanie rodziców dzieci i uczniów ZS-P. Spotkanie na hali sportowej rozpocznie G. Zalewski, a następnie spotkania z wychowawcami dzieci.


Tak wyglądało oddanie hołdu naszym przodkom i rozpoczęcie roku klas 4 – 8.


We wtorek, 29 sierpnia pożegnaliśmy nasze Koleżanki. Swoją pracę w ZS-P zakończyły:

Maria Sarnecka:

Dorota Pycela:

Grażyna Makowska, długoletnia wicedyrektor ZS – P:


Obiady w stołówce szkolnej rozpoczynają się 7 września 2023 r. (czwartek). Wpłata obiadowa za wrzesień wynosi 78,20 zł (17 dni x 4,60 zł)ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO – 4 WRZEŚNIA. Zaczynamy zgodnie z rozkładem jazdy autobusów. Wrzesień to miesiąc nieparzysty, zwróćcie na to uwagę sprawdzając godziny odjazdów. W tym dniu kończymy zajęcia o godzinie 11:30. Rozkład jazdy autobusów w zakładce „Dokumenty”


ROK SZKOLNY 2022 / 2023


Zakończenie zajęć dydaktycznych to dla klas ósmych pożegnanie ze szkołą. Nasze pożegnanie trwało dwa dni :). W czwartek uczniowie spotkali się na Balu Absolwenta. Jak było? Spójrzcie poniżej.

Jak balowali? Zobaczcie sami: film1 film2

A następnie uroczystość zakończenia zajęć, wręczenie świadectw, nagród i podziękowań dla rodziców. To też możecie zobaczyć poniżej.

Nie tylko ósme klasy otrzymałay wyróżnienia. Uczniowie klas 4 – 8 również. A klasą o najwyższej średniej okazała się klas 4b. Gratulujemy.


22.06 Dzisiaj obchodzimy Dzień Kultury Fizycznej.


Wczoraj spotkaliśmy z uczniami klas 4- 8 żeby pogratulować osiągniętych sukcesów nie tylko w sferze dydaktycznej. Oto nasi wyróżnieni.


Zbliża się zakończenie roku. Nasi uczniowie, którzy uzyskali średnie ocen od 4,75 w nagrodę pojechali na wycieczkę do Bydgoszczy. W programie mieli krótkie zwiedzanie, wizytę w muzeum farmacji, w którym wyprodukowali sobie wody zapachowe i rejs statkami po Brdzie z przeprawą przez śluzę wodną. Poniżej kilka zdjęć, a pozostała fotorelacja w galerii.

Skip to content