Niestety. Od poniedziałku wracamy do nauczania on-line. Znacie Państwo już działanie tego systemu. Pracujemy zgodnie z planem zajęć z wyjątkiem zastępstw za p. Krużewską. Te godziny nie będą realizowane. Dzieci będą miały o 2 godziny zajęć tygodniowo mniej.

Numer konta do wpłat za obiady w Szkole Podstawowej: 46 9486 0005 0012 0085 2003 0005

Zamieszczam dla Państwa przydatne materiały do pracy i obserwacji własnych dzieci. Czasem “pod latarnią jest najciemniej”

Rzecz dotyczy depresji u dzieci choć nie tylko. Choroba podstępna i ukryta.

Tutaj pliki do poczytania: Plik 1; Plik 2.

Szanowni Państwo. 14 października tradycyjnie zwany Dniem Nauczyciela jest dniem wolnym od zajęć. Dotychczas spotykaliśmy się z uczniami na uroczystym apelu i w klasach. W obecnej sytuacji zmuszeni jesteśmy odwołać te spotkania. Informuję zatem, że w dniu 14 października żadnych spotkań nie będzie. Nie będą również kursowały autobusy szkolne.

Pozdrawiam Was i życzę zdrowia i unikania skupisk ludzkich. Jak na razie mieszkańcom naszej gminy udaje się uniknąć zakażenia. Zasłaniajmy nos i usta (nie brodę ;)).