Zespół Szkolno-Przedszkolny
w Lisewie

Masz pytania? Zadzwoń

56 676 79 16

Aktualności


06.04.2021

Z powodu chorób nauczycieli, zajęcia w klasie 2a odwołane do końca tygodnia. Pozostaje jedynie język angielski. Od poniedziałku lekcje wracają na normalne tory zależne od decyzji rządu.


01.04.2021

Z przykrością informuję, że z dniem dzisiejszym zamykamy halę sportową dla WSZYSTKICH grup sportowych. To nie jest prima-aprilis.


30.03.2021 r.

Szanowni Państwo!

Kujawsko-Pomorskie Samorządowe Stowarzyszenie „Salutaris” we współpracy z Kolegium Jagiellońskim TSW w Toruniu organizuje konkurs zatytułowany „Promowanie idei bezpieczeństwa ekologicznego w przestrzeni lokalnej”. Celem konkursu jest promowanie idei bezpieczeństwa ekologicznego wśród mieszkańców regionu oraz kształtowanie aktywnych postaw na rzecz szeroko pojmowanego bezpieczeństwa lokalnego. Uczestnikami konkursu mogą być uczniowie szkół podstawowych, młodzież szkół ponadpodstawowych oraz studenci. Udział w konkursie pozwoli na rozwinięcie zainteresowań szeroko pojmowanym bezpieczeństwem ekologicznym a samo wydarzenie będzie miało charakter promocyjno-informacyjny i edukacyjny. Dla laureatów konkursu przewidziane są interesujące nagrody.
W załączeniu Regulamin Konkursu, gdzie przedstawiamy wszystkie niezbędne informacje dotyczące organizacji i przebiegu przedsięwzięcia. Mamy nadzieję na zainteresowanie oraz rozpropagowanie idei konkursu w swoim środowisku a także umożliwienie udziału wszystkim zainteresowanym.

Prezes Kujawsko-Pomorskiego Samorządowego Stowarzyszenia Salutaris
/-/ dr Andrzej Potoczek


26.03.2021r.

W 28 marca oraz 2 kwietnia hala zamknięta.


22.03.2021

ŚWIATOWY DZIEŃ ZESPOŁU DOWNA

21 marca to nie tylko pierwszy dzień wiosny ale również Światowy Dzień Zespołu Downa. W naszej szkole również postanowiliśmy poznać bliżej ten syndrom. Informacje można było zdobyć podczas godzin wychowawczych oraz z gazetki na korytarzu szkolnym. Uczniowie aktywnie wieli udział w obchodach ubierając kolorowe skarpetki oraz biorąc udział w konkursach.

W klasach 1-3 najpiękniejsze projekty SKARPET NIE DO PARY wykonali:

Klasa 1

Mateusz Sabatowski; Karolina Jankowska; Kornel Jankowski; Marcelina Lewandowska

Klasa 2

Kajetan Dulski; Wojtek Cieślewicz; Wiktoria Warczak;

Klasa 3

Jakub Florkowski; Dominik Wojnowski; Jakub Zieliński

Serdecznie dziękujemy za ufundowanie nagród: Panu Dyrektorowi, Radzie Rodziców, Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz sklepikowi szkolnemu (opiekun p. Iwona Stanisławska)

ORGANIZATORZY: P. Kłos S. Szydłowska K. Wacławska A. Krawczyk I. Stanisławska


17.03.2021

Niestety. Od poniedziałku, 23 marca wracamy do nauczania on-line. Znacie Państwo już działanie tego systemu. Pracujemy zgodnie z planem zajęć z wyjątkiem zastępstw za p. Krużewską. Te godziny nie będą realizowane. Dzieci będą miały o 2 godziny zajęć tygodniowo mniej.


16 marca 2021r.

21 marca to Światowy Dzień Chorych z zespołem Downa. Znamy takie osoby i ich problemy. Przybliżamy je naszym uczniom.


08.03.2021.

Zgłoś się do Programu Stypendialnego Horyzonty!

Jeżeli osiągasz dobre wyniki w nauce, chcesz się dalej rozwijać i poznać przyjaciół na całe życie – zgłoś się do Programu Stypendialnego Horyzonty! To szansa na naukę w najciekawszych liceach i technikach w Polsce. Stypendium przyznawane jest na cały okres nauki w szkole średniej.

Więcej informacji w zakładce RODZICE


UCZNIOWIE KLASY 8A POTRAFIĄ!!!

Oto dyplom jaki otrzymali za działalność patriotyczną. Zobaczcie sami:


Nasi Uczniowie pokazali, że zależy im na sprawdzeniu swoich umiejętności. W pierwszym dniu próbnego egzaminu frekwencja prawie 100%! Brawo!


Zgodnie z zapowiedzią, 16, 17 i 18 lutego odbędą się próbne egzaminy dla klas ósmych. Rozkład czasowy taki jak podczas prawdziwego egzaminu.


Proszę wszystkich o wyrobienie sobie legitymacji szkolnych (kto jeszcze nie ma). Dojeżdżający uczniowie MUSZĄ mieć je przy sobie. Dowożący jeszcze nie określił się w sprawie biletów miesięcznych. Od 1 lutego rozkład jazdy według miesięcy parzystych.


Święta w tym roku z powodu pandemii będą miały z pewnością inny wymiar niż zazwyczaj. Dla osób hospitalizowanych, których nie można odwiedzać to szczególnie trudny czas. Dlatego uczniowie klasy 8a postanowili przygotować witraże, które będą zdobić okna Hospicjum „Światło” w Toruniu oraz „Florencja II” w Świeciu. P. Kłos.


TAKA SUPER INFORMACJA DOTARŁA DO NAS.

Bożena Taglewska

Szanowni Państwo,

w imieniu Empiku z całego serca gratuluję wygranej w konkursie na materiał video 1000 powodów, by czytać!

Ogromnie nas cieszy i daje mnóstwo pozytywnej energii fakt, że idea naszego konkursu i starania o nagrody do szkolnej biblioteki jednoczą całą lokalną społeczność – dzieci, nauczycieli oraz rodziców. Jesteśmy pod wielkim wrażeniem przygotowania filmiku zachęcającego do głosowania. Rap w wykonaniu Państwa uczniów będziemy wspominać jeszcze baaardzo długo 😊.   

Terminy dostarczenia nagród w postaci czytników e-booków będziemy umawiać z Państwem indywidualnie po Nowym Roku.

Dodatkowo, oprócz czytników otrzymacie Państwo pudło książek do szkolnej biblioteki 😊.

Raz jeszcze gratuluję i trzymam kciuki za powodzenie w kolejnej edycji konkursu 1000 powodów, by czytać.

W przypadku ewentualnych pytań, jestem do Państwa dyspozycji.

Proszę pozdrowić od nas uczniów!

https://drive.google.com/file/d/12qOFy4pX4YMw39baryKnhH5PQov05sHP/view?usp=sharingTutaj grupujemy informacje o dobrowolnych ubezpieczeniach dzieci.

Oferta GENERALI – KLIKNIJ 1, KLIKNIJ 2

Informacje i dokumenty AVIVY – w sekretariacie szkoły (zielony budynek)

Inna propozycja – KLIKNIJ,


Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.
Skip to content