Plany lekcji
Jest co prawda na LIBRUSIE ale nie każdy ma dostęp do dziennika.
Świetlica SP | Biblioteka | Pedagog | 1a 2 | 1b 3 |
2a 7 | 2b 12 | 3a 8 | 3b 9 | Rewalidacja |
ŚWIETLICA GG | BIBLIOTEKA | PEDAGOG | PSYCHOLOG | 4a FIZ |
4b SZT | 5a MAT | 5b 6GG | 6a RĘKO | 6b GEO |
7a POL | 7b 12GG | 8 HST |
Świetlica SP
Data publikacji:13-09-2023;
  | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
1. 7.00 |
Mochol Taglewska |
Brzozowska Mochol |
Taglewska Kruk |
Kruk Kraska |
Kraska Kruk |
2. 8.00 |
  | (Taglewska) Wacławska |
  | Brzozowska Książek |
  |
3. 8.55 |
  |   |   |   |   |
4. 9.50 |
  |   |   |   |   |
5. 10.45 |
  |   |   |   |   |
6. 11.45 |
  |   |   |   |   |
7. 12.45 |
Świetlica AK Kraska Świetlica |
Świetlica RK Książek Świetlica |
Świetlica BM Mochol Świetlica |
Świetlica AgK Krawczyk Świetlica |
Świetlica JK Kruk Świetlica |
8. 13.40 |
Świetlica AK Kraska Świetlica |
Świetlica RK Książek Świetlica |
Świetlica BM Mochol Świetlica |
Świetlica AgK Krawczyk Świetlica |
Świetlica JK Kruk Świetlica |
9. 14.30 |
Świetlica AK Kraska Świetlica |
Świetlica RK Książek Świetlica |
Świetlica BM Mochol Świetlica |
Taglewska | Świetl KW Wacławska Świetlica |
10. 15.30 |
Świetlica AK Kraska Świetlica |
Świetlica RK Książek Świetlica |
Świetlica BM Mochol Świetlica |
Taglewska | Świetl KW Wacławska Świetlica |
Biblioteka
Data publikacji:13-09-2023;
  | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
1. 7.00 |
  |   |   |   |   |
2. 8.00 |
Biblioteka Taglewska Bibl.SP |
  |   |   |   |
3. 8.55 |
  |   |   |   |   |
4. 9.50 |
  |   |   |   |   |
5. 10.45 |
  |   |   |   |   |
6. 11.45 |
  |   |   |   |   |
7. 12.45 |
  |   |   |   |   |
8. 13.40 |
  |   |   |   |   |
9. 14.30 |
  |   |   |   |   |
10. 15.30 |
  |   |   |   |   |
Pedagog
Data publikacji:13-09-2023;
  | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
1. 7.00 |
  |   |   |   |   |
2. 8.00 |
  | Pedagog Przeperska Gab ped. |
  | Pedagog Przeperska Gab ped. |
  |
3. 8.55 |
  | Pedagog Przeperska Gab ped. |
  | Pedagog Przeperska Gab ped. |
Pedagog Przeperska Gab ped. |
4. 9.50 |
Pedagog Przeperska Gab ped. |
Pedagog Przeperska Gab ped. |
  | Pedagog Przeperska Gab ped. |
Pedagog Przeperska Gab ped. |
5. 10.45 |
Pedagog Przeperska Gab ped. |
Pedagog Przeperska Gab ped. |
  | Pedagog Przeperska Gab ped. |
  |
6. 11.45 |
Pedagog Przeperska Gab ped. |
Pedagog Przeperska Gab ped. |
  |   |   |
7. 12.45 |
Pedagog Przeperska Gab ped. |
Pedagog Przeperska Gab ped. |
Pedagog Przeperska Gab ped. |
  |   |
8. 13.40 |
Pedagog Przeperska Gab ped. |
Pedagog Przeperska Gab ped. |
Pedagog Przeperska Gab ped. |
  |   |
9. 14.30 |
  | Pedagog Przeperska Gab ped. |
  |   |   |
10. 15.30 |
  | Pedagog Przeperska Gab ped. |
  |   |   |
1a 2
Data publikacji:13-09-2023;
  | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
1. 7.00 |
  |   |   |   |   |
2. 8.00 |
N wczesnoszkolne Mochol 2 |
ZDW / socjoterapia Mochol 2 |
N wczesnoszkolne Mochol 2 |
  | N wczesnoszkolne Mochol 2 |
3. 8.55 |
WF 1-3 Mochol 6 MSG |
N wczesnoszkolne Mochol 2 |
WF 1-3 Mochol 6 MSG |
Religia Jabłońska 2 |
N wczesnoszkolne Mochol 2 |
4. 9.50 |
J. ang Olewniczak 2 |
N wczesnoszkolne Mochol 2 |
N wczesnoszkolne Mochol inf SP |
N wczesnoszkolne Mochol 2 |
WF 1-3 Mochol 6 MSG |
5. 10.45 |
N wczesnoszkolne Mochol 2 |
N wczesnoszkolne Mochol 2 |
N wczesnoszkolne Mochol 2 |
N wczesnoszkolne Mochol 2 |
N wczesnoszkolne Mochol 2 |
6. 11.45 |
N wczesnoszkolne Mochol 2 |
Religia Jabłońska 2 |
N wczesnoszkolne Mochol 2 |
N wczesnoszkolne Mochol 2 |
J. ang Olewniczak 2 |
7. 12.45 |
  |   |   |   |   |
8. 13.40 |
  |   |   |   |   |
9. 14.30 |
  |   |   |   |   |
10. 15.30 |
  |   |   |   |   |
1b 3
Data publikacji:13-09-2023;
  | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
1. 7.00 |
  |   |   |   |   |
2. 8.00 |
N wczesnoszkolne Gołębiewska 3 |
  | N wczesnoszkolne Gołębiewska 3 |
ZDW / socjoterapia Gołębiewska 3 |
N wczesnoszkolne Gołębiewska 3 |
3. 8.55 |
Religia Jabłońska 3 |
J. ang Olewniczak 3 |
N wczesnoszkolne Gołębiewska 3 |
WF 1-3 Gołębiewska 6 MSG |
N wczesnoszkolne Gołębiewska 3 |
4. 9.50 |
N wczesnoszkolne Gołębiewska 3 |
Religia Jabłońska 3 |
N wczesnoszkolne Gołębiewska 3 |
N wczesnoszkolne Gołębiewska 3 |
N wczesnoszkolne Gołębiewska 3 |
5. 10.45 |
N wczesnoszkolne Gołębiewska 3 |
N wczesnoszkolne Gołębiewska 3 |
J. ang Olewniczak 3 |
N wczesnoszkolne Gołębiewska 3 |
WF 1-3 Gołębiewska 6 MSG |
6. 11.45 |
N wczesnoszkolne Gołębiewska 3 |
N wczesnoszkolne Gołębiewska 3 |
WF 1-3 Gołębiewska 6 MSG |
N wczesnoszkolne Gołębiewska 3 |
N wczesnoszkolne Gołębiewska inf SP |
7. 12.45 |
  |   |   |   |   |
8. 13.40 |
  |   |   |   |   |
9. 14.30 |
  |   |   |   |   |
10. 15.30 |
  |   |   |   |   |
2a 7
Data publikacji:13-09-2023;
  | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
1. 7.00 |
  |   |   |   |   |
2. 8.00 |
N wczesnoszkolne Brzozowska 7 |
ZDW / socjoterapia Brzozowska 7 |
Religia Jabłońska 7 |
  | N wczesnoszkolne Brzozowska 7 |
3. 8.55 |
N wczesnoszkolne Brzozowska 7 |
N wczesnoszkolne Brzozowska 7 |
J. ang Olewniczak 7 |
N wczesnoszkolne Brzozowska 7 |
WF 1-3 Brzozowska 6 MSG |
4. 9.50 |
WF 1-3 Brzozowska 6 MSG |
J. ang Olewniczak 7 |
WF 1-3 Brzozowska 6 MSG |
N wczesnoszkolne Brzozowska 7 |
N wczesnoszkolne Brzozowska inf SP |
5. 10.45 |
N wczesnoszkolne Brzozowska 7 |
N wczesnoszkolne Brzozowska 7 |
N wczesnoszkolne Brzozowska 7 |
N wczesnoszkolne Brzozowska 7 |
N wczesnoszkolne Brzozowska 7 |
6. 11.45 |
N wczesnoszkolne Brzozowska 7 |
N wczesnoszkolne Brzozowska 7 |
N wczesnoszkolne Brzozowska 7 |
Religia Jabłońska 7 |
N wczesnoszkolne Brzozowska 7 |
7. 12.45 |
  |   |   |   |   |
8. 13.40 |
  |   |   |   |   |
9. 14.30 |
  |   |   |   |   |
10. 15.30 |
  |   |   |   |   |
2b 12
Data publikacji:13-09-2023;
  | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
1. 7.00 |
  |   |   |   |   |
2. 8.00 |
N wczesnoszkolne Kruk 12 |
  | J. ang Olewniczak 12 |
ZDW / socjoterapia Kruk 12 |
N wczesnoszkolne Kruk inf SP |
3. 8.55 |
N wczesnoszkolne Kruk 12 |
N wczesnoszkolne Kruk 12 |
Religia Jabłońska 12 |
N wczesnoszkolne Kruk 12 |
N wczesnoszkolne Kruk 12 |
4. 9.50 |
N wczesnoszkolne Kruk 12 |
N wczesnoszkolne Kruk 12 |
N wczesnoszkolne Kruk 12 |
N wczesnoszkolne Kruk 12 |
N wczesnoszkolne Kruk 12 |
5. 10.45 |
WF 1-3 Kruk 6 MSG |
N wczesnoszkolne Kruk 12 |
WF 1-3 Kruk 6 MSG |
Religia Jabłońska 12 |
N wczesnoszkolne Kruk 12 |
6. 11.45 |
J. ang Olewniczak 12 |
WF 1-3 Kruk HS 1 |
N wczesnoszkolne Kruk 12 |
N wczesnoszkolne Kruk 12 |
N wczesnoszkolne Kruk 12 |
7. 12.45 |
  |   |   |   |   |
8. 13.40 |
  |   |   |   |   |
9. 14.30 |
  |   |   |   |   |
10. 15.30 |
  |   |   |   |   |
3a 8
Data publikacji:13-09-2023;
  | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
1. 7.00 |
  |   |   |   |   |
2. 8.00 |
N wczesnoszkolne Książek 8 |
ZDW / socjoterapia Książek 8 |
N wczesnoszkolne Książek 8 |
  | N wczesnoszkolne Książek 8 |
3. 8.55 |
N wczesnoszkolne Książek 8 |
Religia Tomczykowski 8 |
N wczesnoszkolne Książek 8 |
N wczesnoszkolne Książek 8 |
J. ang Olewniczak 8 |
4. 9.50 |
N wczesnoszkolne Książek 8 |
N wczesnoszkolne Książek 8 |
J. ang Olewniczak 8 |
N wczesnoszkolne Książek 8 |
N wczesnoszkolne Książek 8 |
5. 10.45 |
N wczesnoszkolne Książek inf SP |
N wczesnoszkolne Książek 8 |
N wczesnoszkolne Książek 8 |
N wczesnoszkolne Książek 8 |
N wczesnoszkolne Książek 8 |
6. 11.45 |
WF 1-3 Książek 6 MSG |
WF 1-3 Książek 6 MSG |
N wczesnoszkolne Książek 8 |
WF 1-3 Książek 6 MSG |
Religia Tomczykowski 8 |
7. 12.45 |
  |   |   |   |   |
8. 13.40 |
  |   |   |   |   |
9. 14.30 |
  |   |   |   |   |
10. 15.30 |
  |   |   |   |   |
3b 9
Data publikacji:13-09-2023;
  | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
1. 7.00 |
  |   |   |   |   |
2. 8.00 |
WF 1-3 Kraska 6 MSG |
  | N wczesnoszkolne Kraska 9 |
ZDW / socjoterapia Kraska 9 |
N wczesnoszkolne Kraska 9 |
3. 8.55 |
J. ang Olewniczak 9 |
N wczesnoszkolne Kraska 9 |
N wczesnoszkolne Kraska 9 |
Religia Tomczykowski 9 |
N wczesnoszkolne Kraska inf SP |
4. 9.50 |
N wczesnoszkolne Kraska 9 |
WF 1-3 Kraska 6 MSG |
N wczesnoszkolne Kraska 9 |
WF 1-3 Kraska 6 MSG |
J. ang Olewniczak 9 |
5. 10.45 |
N wczesnoszkolne Kraska 9 |
N wczesnoszkolne Kraska 9 |
N wczesnoszkolne Kraska 9 |
N wczesnoszkolne Kraska 9 |
N wczesnoszkolne Kraska 9 |
6. 11.45 |
N wczesnoszkolne Kraska 9 |
N wczesnoszkolne Kraska 9 |
Religia Tomczykowski 9 |
N wczesnoszkolne Kraska 9 |
N wczesnoszkolne Kraska 9 |
7. 12.45 |
  |   |   |   |   |
8. 13.40 |
  |   |   |   |   |
9. 14.30 |
  |   |   |   |   |
10. 15.30 |
  |   |   |   |   |
Rewalidacja
Data publikacji:13-09-2023;
  | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
1. 7.00 |
  | Rewalidacja Gwizdała Gab rew. |
  | Rewalidacja Gwizdała Gab rew. |
  |
2. 8.00 |
Rewalidacja Gwizdała Gab rew. |
Rewalidacja Gwizdała Gab rew. |
Rewalidacja Gwizdała Przedszkole |
Rewalidacja Gwizdała Gab rew. |
  |
3. 8.55 |
Rewalidacja Gwizdała Gab rew. |
Rewalidacja Gwizdała Gab rew. |
Rewalidacja Gwizdała Gab rew. |
Rewalidacja Gwizdała Gab rew. |
  |
4. 9.50 |
  |   | Rewalidacja Gwizdała Gab rew. |
Rewalidacja Gwizdała Przedszkole |
  |
5. 10.45 |
  |   | Rewalidacja Gwizdała Gab rew. |
  |   |
6. 11.45 |
Rewalidacja Gwizdała Gab rew. |
  |   | Rewalidacja Gwizdała Gab rew. |
  |
7. 12.45 |
  |   | Rewalidacja Gwizdała Gab rew. |
  |   |
8. 13.40 |
  |   |   |   |   |
9. 14.30 |
  |   |   |   |   |
10. 15.30 |
  |   |   |   |   |
ŚWIETLICA GG
Data publikacji:13-09-2023;
  | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
1. 7.00 |
(Wacławska) Szczutkowska |
(Taglewska) Jaworska |
(Wacławska) Uchacz |
(Osuch) (Taglewska) |
(Wacławska) (Taglewska |
2. 8.00 |
  | Stanisławska Dulska |
  | (Osuch) Stanisławska |
  |
3. 8.55 |
  |   |   |   |   |
4. 9.50 |
  |   |   |   |   |
5. 10.45 |
  |   |   |   |   |
6. 11.45 |
  |   |   |   |   |
7. 12.45 |
  |   |   | Świetl VF Falkiewicz CZYT / ŚWIETLICA |
  |
8. 13.40 |
  | Świetl VF Falkiewicz CZYT / ŚWIETLICA |
Świetl VF Falkiewicz CZYT / ŚWIETLICA Świetl APO Osuch HS 1 |
Świetl VF Falkiewicz CZYT / ŚWIETLICA |
Świetl APO Osuch CZYT / ŚWIETLICA |
9. 14.30 |
Świetl VF Falkiewicz CZYT / ŚWIETLICA |
Świetl APO Osuch CZYT / ŚWIETLICA |
Świetl APO Osuch CZYT / ŚWIETLICA |
  | Świetl VF Falkiewicz CZYT / ŚWIETLICA |
10. 15.30 |
  | Świetl APO Osuch CZYT / ŚWIETLICA |
  |   |   |
BIBLIOTEKA
Data publikacji:13-09-2023;
  | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
1. 7.00 |
  |   |   |   |   |
2. 8.00 |
  |   |   |   |   |
3. 8.55 |
  |   |   |   |   |
4. 9.50 |
  |   |   |   |   |
5. 10.45 |
  |   |   |   |   |
6. 11.45 |
  |   |   |   |   |
7. 12.45 |
  |   |   |   |   |
8. 13.40 |
  |   |   |   |   |
9. 14.30 |
  |   |   |   |   |
10. 15.30 |
  |   |   |   |   |
PEDAGOG
Data publikacji:13-09-2023;
  | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
1. 7.00 |
  |   |   |   |   |
2. 8.00 |
  |   |   | Pedagog Szcząchor PED |
Pedagog Szcząchor PED |
3. 8.55 |
  |   | Pedagog Szcząchor PED |
Pedagog Szcząchor PED |
Pedagog Szcząchor PED |
4. 9.50 |
Pedagog Szcząchor PED |
  | Pedagog Szcząchor PED |
Pedagog Szcząchor PED |
Pedagog Szcząchor PED |
5. 10.45 |
Pedagog Szcząchor PED |
  | Pedagog Szcząchor PED |
Pedagog Szcząchor PED |
Rewalidacja |
6. 11.45 |
  | Pedagog Szcząchor PED |
Pedagog Szcząchor PED |
Rewalidacja |   |
7. 12.45 |
  | Pedagog Szcząchor PED |
Pedagog Szcząchor PED |
Pedagog Szcząchor PED |
  |
8. 13.40 |
  | Pedagog Szcząchor PED |
Pedagog Szcząchor PED |
Pedagog Szcząchor PED |
  |
9. 14.30 |
  | Pedagog Szcząchor PED |
  |   |   |
10. 15.30 |
  | Pedagog Szcząchor PED |
  |   |   |
PSYCHOLOG
Data publikacji:13-09-2023;
  | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
1. 7.00 |
  |   |   |   |   |
2. 8.00 |
Psycholog Kaczor Gab psych. |
Psycholog Kaczor Gab psych. |
  | Psycholog Kaczor Gab psych. |
Psycholog Kaczor Przedszkole |
3. 8.55 |
Psycholog Kaczor Gab psych. |
Psycholog Kaczor Gab psych. |
Psycholog Kaczor Gab psych. |
Psycholog Kaczor Gab psych. |
Psycholog Kaczor Przedszkole |
4. 9.50 |
Psycholog Kaczor Gab psych. |
Psycholog Kaczor Gab psych. |
Psycholog Kaczor Gab psych. |
Psycholog Kaczor Gab psych. |
Psycholog Kaczor Przedszkole |
5. 10.45 |
Psycholog Kaczor Gab psych. |
Psycholog Kaczor Gab psych. |
Psycholog Kaczor Przedszkole |
Psycholog Kaczor Gab psych. |
Psycholog Kaczor Gab psych. |
6. 11.45 |
  | Psycholog Kaczor Gab psych. |
  |   |   |
7. 12.45 |
  | Psycholog Kaczor Gab psych. |
  |   |   |
8. 13.40 |
  | Psycholog Kaczor Gab psych. |
  |   |   |
9. 14.30 |
  |   |   |   |   |
10. 15.30 |
  |   |   |   |   |
4a FIZ
Data publikacji:13-09-2023;
  | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
1. 7.00 |
  |   |   |   |   |
2. 8.00 |
Religia Jabłońska 12 GG |
  | WF 4 ch Sadowski HS 1 WF 4 dz Uchacz HS 2 |
  | J. ang Olewniczak 11 GG |
3. 8.55 |
Matematyka Urbaczewska FIZ |
J. polski Stanisławska HST |
Zajęcia z wychowawcą Urbaczewska FIZ |
Matematyka Urbaczewska FIZ |
Matematyka Urbaczewska FIZ |
4. 9.50 |
J. polski Stanisławska HST |
Matematyka Urbaczewska FIZ |
Przyroda Dulska BIOL |
Technika Osuch 5 GG |
J. polski Stanisławska HST |
5. 10.45 |
J. ang Olewniczak MAT |
Muzyka Wacławska SZT |
J. polski Stanisławska HST |
Historia Stanisławska HST |
Plastyka Wacławska SZT |
6. 11.45 |
WF 4 ch Sadowski HS 2 WF 4 dz Uchacz HS 1 |
Informatyka Zalewski INF |
J. ang Olewniczak GEO |
J. polski Stanisławska HST |
WF 4 dz Uchacz HS 1 WF 4 ch Sadowski HS 2 |
7. 12.45 |
  | WF 4 dz Uchacz HS 2 WF 4 ch Sadowski HS 1 |
  | Przyroda Dulska BIOL |
  |
8. 13.40 |
  |   |   | Religia Jabłońska FIZ |
  |
9. 14.30 |
  |   |   |   |   |
10. 15.30 |
  |   |   |   |   |
4b SZT
Data publikacji:13-09-2023;
  | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
1. 7.00 |
  |   |   |   |   |
2. 8.00 |
J. ang Olewniczak HST |
  | WF 4 ch Sadowski HS 1 WF 4 dz Uchacz HS 2 |
  | Matematyka Urbaczewska FIZ |
3. 8.55 |
J. polski Jaworska POL |
Religia Jabłońska SZT |
Informatyka Osuch INF |
Technika Osuch 5 GG |
Plastyka Wacławska SZT |
4. 9.50 |
Matematyka Urbaczewska FIZ |
Muzyka Wacławska SZT |
Religia Jabłońska SZT |
Matematyka Urbaczewska FIZ |
J. polski Jaworska POL |
5. 10.45 |
Przyroda Dulska BIOL |
J. polski Jaworska 12 GG |
J. polski Jaworska MAT |
Zajęcia z wychowawcą Wacławska SZT |
J. ang Olewniczak MAT |
6. 11.45 |
WF 4 ch Sadowski HS 2 WF 4 dz Uchacz HS 1 |
Matematyka Urbaczewska MAT |
Przyroda Dulska BIOL |
J. polski Jaworska SZT |
WF 4 dz Uchacz HS 1 WF 4 ch Sadowski HS 2 |
7. 12.45 |
  | WF 4 dz Uchacz HS 2 WF 4 ch Sadowski HS 1 |
J. ang Olewniczak SZT |
  |   |
8. 13.40 |
  |   | Historia Stanisławska HST |
  |   |
9. 14.30 |
  |   |   |   |   |
10. 15.30 |
  |   |   |   |   |
5a MAT
Data publikacji:13-09-2023;
  | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
1. 7.00 |
  |   |   |   |   |
2. 8.00 |
J. polski Szczutkowska POL |
  | Muzyka Wacławska SZT |
  | J. polski Szczutkowska POL |
3. 8.55 |
J. ang Szydłowska 11 GG |
Informatyka Zalewski INF |
WF 5 ch Sadowski HS 3 WF 5 dz Uchacz HS 1 |
Plastyka Wacławska SZT |
WF 5 ch Sadowski HS 3 WF 5 dz Uchacz HS 1 |
4. 9.50 |
Zajęcia z wychowawcą Szczutkowska MAT |
J. ang Szydłowska 11 GG |
Matematyka Urbaczewska FIZ |
Historia Stanisławska HST |
Matematyka Urbaczewska FIZ |
5. 10.45 |
Matematyka Urbaczewska FIZ |
Matematyka Urbaczewska FIZ |
J. polski Szczutkowska POL |
Matematyka Urbaczewska 12 GG |
Religia Tomczykowski GEO |
6. 11.45 |
Geografia Dulska BIOL |
Religia Tomczykowski 12 GG |
J. ang Szydłowska 11 GG |
J. polski Szczutkowska POL |
Biologia Dulska BIOL |
7. 12.45 |
  | J. polski Szczutkowska POL |
Historia Stanisławska HST |
WF 5 dz Uchacz HS 2 WF 5 ch Sadowski HS 3 |
Technika Osuch 5 GG |
8. 13.40 |
  | WF 5 dz Uchacz HS 1 WF 5 ch Sadowski HS 2 |
  |   |   |
9. 14.30 |
  |   |   |   |   |
10. 15.30 |
  |   |   |   |   |
5b 6GG
Data publikacji:13-09-2023;
  | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
1. 7.00 |
  |   |   |   |   |
2. 8.00 |
Muzyka Wacławska SZT |
  | Religia Tomczykowski 6 GG |
  | Plastyka Wacławska SZT |
3. 8.55 |
Informatyka Osuch INF |
J. ang Szydłowska 11 GG |
WF 5 ch Sadowski HS 3 WF 5 dz Uchacz HS 1 |
Historia Stanisławska HST |
WF 5 ch Sadowski HS 3 WF 5 dz Uchacz HS 1 |
4. 9.50 |
Geografia Dulska BIOL |
Biologia Dulska BIOL |
J. polski Szczutkowska POL |
J. polski Szczutkowska POL |
J. polski Szczutkowska 12 GG |
5. 10.45 |
J. polski Szczutkowska POL |
Historia Stanisławska HST |
Zajęcia z wychowawcą Osuch 6 GG |
Religia Tomczykowski GEO |
J. ang Szydłowska 11 GG |
6. 11.45 |
Matematyka Urbaczewska SZT |
J. polski Szczutkowska 11 GG |
Matematyka Urbaczewska MAT |
Matematyka Urbaczewska MAT |
Technika Osuch 5 GG |
7. 12.45 |
  | Matematyka Urbaczewska MAT |
J. ang Szydłowska 11 GG |
WF 5 dz Uchacz HS 2 WF 5 ch Sadowski HS 3 |
Matematyka Urbaczewska MAT |
8. 13.40 |
  | WF 5 dz Uchacz HS 1 WF 5 ch Sadowski HS 2 |
  |   |   |
9. 14.30 |
  |   |   |   |   |
10. 15.30 |
  |   |   |   |   |
6a RĘKO
Data publikacji:13-09-2023;
  | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
1. 7.00 |
  |   |   |   |   |
2. 8.00 |
J. polski Jaworska RĘKODZIEŁO |
  | J. polski Jaworska RĘKODZIEŁO |
  | Matematyka Słowińska RĘKODZIEŁO |
3. 8.55 |
Geografia Dulska BIOL |
J. polski Jaworska RĘKODZIEŁO |
Matematyka Słowińska RĘKODZIEŁO |
Matematyka Słowińska RĘKODZIEŁO |
Historia Stanisławska RĘKODZIEŁO |
4. 9.50 |
WF 6ch Sadowski HS 1 WF 6dz Uchacz HS 2 |
Matematyka Słowińska RĘKODZIEŁO |
WF 6ch Sadowski HS 1 WF 6dz Uchacz HS 2 |
Muzyka Wacławska RĘKODZIEŁO |
WF 6ch Sadowski HS 1 WF 6dz Uchacz HS 2 |
5. 10.45 |
Matematyka Słowińska RĘKODZIEŁO |
Biologia Dulska BIOL |
J. ang Szydłowska 11 GG |
J. polski Jaworska POL |
J. polski Jaworska RĘKODZIEŁO |
6. 11.45 |
Zajęcia z wychowawcą Kamińska RĘKODZIEŁO |
J. ang Szydłowska RĘKODZIEŁO |
Historia Stanisławska RĘKODZIEŁO |
WF 6dz Uchacz HS 3 WF 6ch Sadowski HS 1 |
J. ang Szydłowska RĘKODZIEŁO |
7. 12.45 |
  | Informatyka Osuch INF |
Religia Tomczykowski RĘKODZIEŁO |
Religia Tomczykowski RĘKODZIEŁO |
Plastyka Wacławska RĘKODZIEŁO |
8. 13.40 |
  | Technika Osuch 5 GG |
  |   |   |
9. 14.30 |
  |   |   |   |   |
10. 15.30 |
  |   |   |   |   |
6b GEO
Data publikacji:13-09-2023;
  | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
1. 7.00 |
  |   |   |   |   |
2. 8.00 |
J. ang Szydłowska 11 GG |
  | Matematyka Słowińska MAT |
  | J. polski Jaworska GEO |
3. 8.55 |
Plastyka Wacławska SZT |
Geografia Dulska BIOL |
Religia Tomczykowski MAT |
Zajęcia z wychowawcą Sadowski GEO |
Matematyka Słowińska MAT |
4. 9.50 |
WF 6ch Sadowski HS 1 WF 6dz Uchacz HS 2 |
Informatyka Zalewski INF |
WF 6ch Sadowski HS 1 WF 6dz Uchacz HS 2 |
J. ang Szydłowska 11 GG |
WF 6ch Sadowski HS 1 WF 6dz Uchacz HS 2 |
5. 10.45 |
J. polski Jaworska 11 GG |
Religia Tomczykowski 11 GG |
Biologia Dulska BIOL |
Matematyka Słowińska MAT |
Historia Stanisławska HST |
6. 11.45 |
Matematyka Słowińska MAT |
J. polski Jaworska POL |
J. polski Jaworska POL |
WF 6dz Uchacz HS 3 WF 6ch Sadowski HS 1 |
Muzyka Wacławska SZT |
7. 12.45 |
  | Matematyka Słowińska HST |
Technika Osuch 5 GG |
Historia Stanisławska HST |
  |
8. 13.40 |
  |   | J. ang Szydłowska 11 GG |
J. polski Jaworska POL |
  |
9. 14.30 |
  |   |   |   |   |
10. 15.30 |
  |   |   |   |   |
7a POL
Data publikacji:13-09-2023;
  | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
1. 7.00 |
  |   |   |   |   |
2. 8.00 |
Informatyka Osuch INF |
J. polski Jaworska POL |
Geografia Dulska BIOL |
J. ang Szydłowska 11 GG |
Historia Stanisławska HST |
3. 8.55 |
Matematyka Słowińska MAT |
Plastyka Wacławska pusta |
Muzyka Wacławska SZT |
Geografia Dulska BIOL |
J. polski Jaworska POL |
4. 9.50 |
J. polski Jaworska POL |
Zajęcia z wychowawcą Jaworska POL |
J. polski Jaworska RĘKODZIEŁO |
Religia Tomczykowski GEO |
Matematyka Słowińska MAT |
5. 10.45 |
WF 7ch Sadowski HS 1 WF 7dz Uchacz HS 2 |
Matematyka Słowińska MAT |
WF 7dz Uchacz HS 1 WF 7ch Sadowski HS 2 |
Biologia Dulska BIOL |
WF 7dz Uchacz HS 1 WF 7ch Sadowski HS 2 |
6. 11.45 |
J. niem Sobczyk 12 GG |
Biologia Dulska BIOL |
Fizyka Falkiewicz FIZ |
Matematyka Słowińska 11 GG |
Chemia Falkiewicz FIZ |
7. 12.45 |
Historia Stanisławska HST |
Religia Tomczykowski SZT |
Chemia Falkiewicz FIZ |
J. polski Jaworska 11 GG |
Fizyka Falkiewicz FIZ |
8. 13.40 |
  | J. ang Szydłowska 11 GG |
J. niem Sobczyk 12 GG |
WF 7dz Uchacz HS 1 WF 7ch Sadowski HS 2 |
J. ang Szydłowska 11 GG |
9. 14.30 |
  |   |   |   |   |
10. 15.30 |
  |   |   |   |   |
7b 12GG
Data publikacji:13-09-2023;
  | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
1. 7.00 |
  |   |   |   |   |
2. 8.00 |
Matematyka Słowińska MAT |
Matematyka Słowińska MAT |
J. polski Szczutkowska POL |
Matematyka Słowińska MAT |
Biologia Dulska BIOL |
3. 8.55 |
J. polski Szczutkowska 12 GG |
Geografia Słowińska MAT |
J. ang Szydłowska 11 GG |
J. polski Szczutkowska POL |
J. polski Szczutkowska 12 GG |
4. 9.50 |
J. ang Szydłowska 11 GG |
J. niem Sobczyk 12 GG |
Matematyka Słowińska MAT |
Biologia Dulska BIOL |
Muzyka Wacławska SZT |
5. 10.45 |
WF 7ch Sadowski HS 1 WF 7dz Uchacz HS 2 |
J. polski Szczutkowska POL |
WF 7dz Uchacz HS 1 WF 7ch Sadowski HS 2 |
J. ang Szydłowska 11 GG |
WF 7dz Uchacz HS 1 WF 7ch Sadowski HS 2 |
6. 11.45 |
Chemia Falkiewicz FIZ |
Chemia Falkiewicz FIZ |
Informatyka Osuch INF |
Religia Tomczykowski GEO |
Historia Sobczyk 12 GG |
7. 12.45 |
Fizyka Falkiewicz FIZ |
Fizyka Falkiewicz FIZ |
Historia Sobczyk GEO |
Geografia Słowińska MAT |
Zajęcia z wychowawcą Sobczyk 12 GG |
8. 13.40 |
J. niem Sobczyk 12 GG |
Religia Tomczykowski MAT |
  | WF 7dz Uchacz HS 1 WF 7ch Sadowski HS 2 |
Plastyka Wacławska SZT |
9. 14.30 |
  |   |   |   |   |
10. 15.30 |
  |   |   |   |   |
8 HST
Data publikacji:13-09-2023;
  | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
1. 7.00 |
  |   |   |   |   |
2. 8.00 |
Matematyka Urbaczewska FIZ |
J. niem Sobczyk 12 GG |
Matematyka Urbaczewska FIZ |
Matematyka Urbaczewska FIZ |
Edukacja dla bezpieczeństwa Sadowski 6 GG |
3. 8.55 |
Historia Stanisławska HST |
Matematyka Urbaczewska FIZ |
J. polski Szczutkowska 12 GG |
J. ang Szydłowska 11 GG |
Geografia Dulska BIOL |
4. 9.50 |
WoS Sobczyk 12 GG |
J. polski Szczutkowska MAT |
Informatyka Osuch INF |
WF 8 Uchacz HS 1 |
Biologia Dulska BIOL |
5. 10.45 |
Zajęcia z wychowawcą Stanisławska HST |
WF 8 Uchacz HS 1 |
J. niem Sobczyk 12 GG |
Fizyka Falkiewicz FIZ |
Chemia Falkiewicz FIZ |
6. 11.45 |
J. polski Szczutkowska POL |
Historia Stanisławska HST |
WF 8 Uchacz HS 1 |
Chemia Falkiewicz FIZ |
J. polski Szczutkowska POL |
7. 12.45 |
WF 8 Uchacz HS 1 |
J. ang Szydłowska 11 GG |
Biologia Dulska BIOL |
J. polski Szczutkowska POL |
J. ang Szydłowska 11 GG |
8. 13.40 |
Fizyka Falkiewicz FIZ |
WoS Sobczyk 12 GG |
Religia Tomczykowski GEO |
Religia Tomczykowski GEO |
Fizyka Falkiewicz FIZ |
9. 14.30 |
  |   |   |   |   |
10. 15.30 |
  |   |   |   |   |
Astar Plany Lekcji. http://www.astar05.pl | |